WhatsApp Hemen Satın Al!

Günlük Yaşamdaki Basit Unutkanlıklar Neyin Habercisi

Günlük Yaşamdaki Basit Unutkanlıklar Neyin Habercisi
Günlük Yaşamdaki Basit Unutkanlıklar Neyin Habercisi

Günlük hayatınızda beyniniz devamlı meşgul mü? Rutin olarak yaptığınız işler aksıyor mu? Dikkatinizi toplamakta güçlük çekip kendinizi işe vermekte güçlük mü çekiyorsunuz?

Tüm bu sorunlar yaşam kalitenizde düşüşlere sebep olacak basit unutkanlıkları ortaya çıkarabilir. Aşağıdaki sorulara vereceğiniz cevaplar size tavsiye niteliğinde bir yol haritası oluşturacaktır.

  • ÜTÜYÜ FİŞTEN ÇEKTİM Mİ?
  • SABAH KAHVALTISINDA NE YEMİŞTİM?
  • EVİN ANAHTARINI NEREYE KOYMUŞTUM?
  • TELEFON PIN KODUM NE İDİ?
  • ARABAYI NEREYE PARK ETMİŞTİM?
  • EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ NE ZAMANDI?
  • TOPLANTIM SAAT KAÇTAYDI?

Bu tip sorular gün içerisinde yakanızı bırakmıyorsa, aşağıdakilere kulak verin!

ZİHİN DESTEKLEYİCİ GIDA TAKVİYESİ ALINABİLİR!

Kullanacağınız gıda takviyesinin beyin için gerekli Sitikolin – Omega3 içeren gıda takviyesi olmasına dikkat edilmelidir. Sözel hafızayı destekleyici ve hafıza performansını iyileştirici etkileri klinik çalışmalarca kanıtlanmış Sitikolin, günlük yaşantınızdaki unutkanlık belirtilerini azaltmak için tercih edilebilir.

MASUM BİR UNUTKANLIK MI YOKSA ALZHEIMER BELİRTİSİ Mİ?

Gün içerisindeki unutkanlıklarınızın çoğalması ve baş edilemez bir duruma dönüşmesi Alzheimer belirtisi anlamına gelebilir. Hafızası zayıf bireyler, zamanla yaşa bağlı olarak demansın öncüsü bilişsel düşüşe neden olabilir.  Alzheimer hastalığı için erken tanı çok önemlidir. Nörolojik muayene ve tetkikler sonucunda gerekli önlemler alınmalıdır. Uygulanacak alzheimer tedavisi, hastalığın yaşam kalitesini azaltıcı etkilerini düşürür.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cerebramax

Sitemizin bölümleri sağlık mesleği mensuplarına yönelik klinik çalışmalar, bilimsel kanıtlar ve uzman görüşlerine ait bilgiler içermektedir.
Sağlık çalışanı olduğunuzu onaylamak için “EVET” butonuna basınız. Eğer sağlık çalışanı değilseniz “HAYIR” butonuna basınız.

Evet           Hayır